Wysyłka i dostawa

 1. Jaki jest czas dostawy zamówienia? 
  Przy każdym produkcie podany jest czas wysyłki. ( Przesyłki dostarczane są przez kuriera następnego dnia 99,9%. Max czas dostawy to 72h). Czas wysyłki zależy od godziny, w której złożysz kompletne zamówienie z poprawnym wynikiem sprawdzania pliku. Kiedy produkt będzie gotowy do wysyłki, otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do systemu przewoźnika ( nr listu przewozowego), w którym sprawdzisz status przesyłki.
 2. Jakie są dostępne opcje dostawy?
  Zamówienia wysyłamy firmami kurierskimi ( UPS, GLS, DPD, SIÓDEMKA, RABEN, DB SCHENKER). Klientom z woj. Lubuskiego oferujemy dodatkowo możliwość odbioru zamówienia w naszej siedzibie. Wszystkie opcje są darmowe.
 3. Czy mogę wysłać zamówienie na inny adres?
  Tak. W zakładce Moje konto znajdziesz adresy wysyłki, które możesz zmieniać do każdego zamówienia. Jedynie w przypadku promocyjnego zamówienia wizytówek (wizytówki za 1 zł) nie udostępniamy tej opcji.
 4. Czy mogę zmienić adres dostawy po złożeniu zamówienia?
  To zależy od etapu, na jakim znajduje się Twoje zamówienie, w zakładce Moje konto znajdź zamówienie i sprawdź dostępność tej opcji. Jeśli nie ma Cię w domu aby odebrać przesyłkę, kurier zostawi zawiadomienie z podaną datą ponownego dostarczenia paczki lub skontaktuje się z Tobą telefonicznie.
 5. Czy możecie wysłać moje zamówienie do innego kraju?
  Ceny podane w serwisie drukujprzez.net dotyczą tylko wysyłek na terenie Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie i wysłać do innego kraju skontaktuj się z naszym działem handlowym.
 6. Jak będzie spakowane moje zamówienie?
  Zamówienia wysyłamy w opakowaniach z kartonu, zabezpieczone folią stretch. Na opakowaniu znajduje się list przewozowy.
 7. Co jeśli nie będzie mnie w domu w czasie dostarczenia przesyłki?
  Jeśli nie będzie Cię z w domu w momencie dostarczenia przesyłki, kurier zostawi kartkę w Twoich drzwiach z prośbą o kontakt w sprawie ponownego doręczenia przesyłki. Kurier podejmie przynajmniej dwie próby aby dostarczyć zamówienie.
 8. Chcę wysłać zamówienie na kilka adresów dostawy, gdzie to zaznaczyć?
  Aby móc wysłać zamówienie na kilka różnych adresów dostawy, zamówienie należy złożyć niesystemowo poprzez handlowca. Wówczas zostanie sporządzona wycena związana z dodatkowym podziałem nakładu oraz transportem.
 9. Chcę aby zamówienie zostało spakowane według mojej specyfikacji, gdzie to zaznaczyć?
  Zamówienie należy złożyć niesystemowo poprzez handlowca. Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym (opcja dodatkowo płatna).
 10. Co jeśli przesyłka zostanie odesłana do drukarni, ponieważ nie została odebrana?
  Czasami zdarza się, że otrzymujemy paczkę, ponieważ kurier nie był w stanie jej dostarczyć do klienta. Jeśli nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą w ciągu 30 dni - Twoje konto zostanie zablokowane, zostanie sporządzony protokół zniszczenia oraz nastąpi proces uregulowania zaległej płatności - jeżeli został wybrany typ płatności za pobraniem.
 11. Jak aktywować usługę gwarantowanego doręczenia / dostawy na sobotę?
  Usługę dodatkową należy włączyć w panelu klienta maksymalnie do piątku do godz 12:00. (dotyczy zamówień z piątkową datą wysyłki). Jeżeli nie masz możliwości wyboru usługi oznacza to, że dany kod pocztowy nie podlega danej usłudze.
 12. Czy mogę wybrać spedytora, którym chciałbym wysłać zamówienie?
  Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem : UPS, GLS, DPD, SIÓDEMKA, RABEN, DB SCHENKER. Ze względu na ograniczenia techniczne,nie ma możliwości wyboru firmy kurierskiej.
 13. Co to jest wysyłka anonimowa?
  Jeśli wybierzesz wysyłkę anonimową, Twój Klient otrzyma przesyłkę bez naszych oznaczeń i danych. W polu nadawca będą wpisane Twoje dane. Faktura zostanie wysłana do Ciebie pocztą lub będzie do pobrania w panelu klienta.
 14. Chciałbym nadać przesyłkę bez informacji o drukarni (anonimową), czy jest taka możliwość?
  Tak, wystarczy, że aktywujesz wysyłkę anonimową w panelu klienta uzupełniając adres dostawy w zakładce adresy dostawy. Twój Klient otrzyma przesyłkę bez naszych oznaczeń i danych. W polu nadawca będą wpisane Twoje dane. Faktura zostanie wysłana do Ciebie pocztą lub będzie do pobrania w panelu klienta.
 15. Czy jest możliwość rozdzielenia jednego zamówienia np. na 2 adresy wysyłki?
  Zlecenie wysyłane jest na jeden podany przez Państwa adres, nie rozdzielamy wysyłek na kilka adresów.