Popularne pytania

 1. W jaki sposób mogę zmienić swoje dane?
  W zakładce Moje konto, wybierz „Ustawienia konta”, tutaj będziesz mógł zmienić hasło i dane kontaktowe.
 2. Gdzie jest moje zamówienie?
  Informacje o zamówieniu znajdziesz w zakładce Moje konto. Możesz tutaj sprawdzić status zamówienia, nr listu przewozowego i inne potrzebne informacje
 3. Ile kosztuje przesyłka?
  To my ponosimy koszt przesyłki. Oferujemy również przesyłkę anonimową (wysyłamy paczkę bez naszych oznaczeń do Twojego Klienta), też Gratis!
 4. Jakie są dostępne formy zapłaty?
  System PayU, za pobraniem
 5. W jaki sposób mogę zamówić produkty niedostępne na stronie?
  Na stronie głównej znajduje się zakładka Produkty niedostępne, po zalogowaniu się opisz produkt, który wycenimy. Prosimy o posługiwanie się dostępnymi nakładami (najlepsza cena). Wysokie koszty przygotowania sprawiają, że indywidualny druk nietypowego nakładu będzie kosztował więcej.
 6. Nie jestem zadowolony z zamówienia, co mam zrobić?
  W przypadku gdy zamówienie nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz złożyć reklamację. W zakładce Moje konto znajdziesz miejsce, w którym poprosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego.
 7. Czy mogę wstrzymać zamówienie?
  Jeżeli Twoje zamówienie znajduje się w dziale DTP można je cofnąć bez obciążenia dodatkowymi opłatami. W takiej sytuacji prosimy o ponowne wgranie i przekazanie zlecenia do druku.
 8. Zauważyłem błąd, jak mogę go poprawić?
  Jeżeli zamówienie jest już w procesie produkcyjnym i zostały wypalone płyty, można wstrzymać druk. Jednak do zamówienia doliczymy dodatkową opłatę (200zł netto dla druku 4/0 i 400zł netto dla druku 4/4). W przypadku większej ilości kompletów prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.